HİZMETLERİMİZ

slide5

Aras Global, temelde uluslararası ticaretteki deneyim ve bilgi birikimini, “düşük maliyet ile tedarik” felsefesi ile birleştiren, Aras Global Go kart sektöründe önde gelen partnerleriyle ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet göstermektedir.

Aras Global, SODIKART ve ITAKA LASTİKLRİN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ olarak, başta karting ( go kart – rental karting satış, servisi) araçları ve yedek parçaları olmak üzere, racing go-kartlar, yarış tulumları, rental gokart lastikleri tedariki alanında hizmet vermektedir. Aynı zamanda talep edenlere dış ticaret konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Aras Global, vizyonunu; uluslararası pazarda müşterilerinden gelen tüm talepleri, bilgi birikimini ve lojistik gücünü kullanarak düşük maliyetlerle eksiksiz yerine getirerek ülkemizin uluslararası pazardaki rekabet gücünü arttırmasına katkıda bulunmak olarak belirlemiştir.

Sodikart hakkında;
1981 yılında kurulan Sodikart başarılı bir büyüme ile 20 yıl içerisinde, karting sektöründe lider haline gelerek dünya pazarında bilinen bir oyuncu haline gelmiştir. Kuruluş, Batı Avrupa’da bulunan Fransa’nın Nantes kentinde yer almaktadır. 8000 m² kullanım alanına sahip olan firmada satış, üretim, yönetim ve Ar-Ge kadrolarında toplam 70 çalışan bulunmaktadır. Sodikart, kiralık karting, yarış kartları, yedek parçalar ve aksesuar, yarışlar ve organizasyonlar konusunda yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Ar-Ge departmanının sağladığı yenilikler ve servis sayesinde Sodikart bir uzman haline gelmiş ve profesyonel kiralık kartİng de dünya lideri olmuştur. Sodikart sadece bir hedefle büyümeye devam etmektedir: ” müşteri memnuniyeti “