ORGANİZASYONLARIMIZ

slide4

şirketler ve topluluklar için Go Kart organizasyonu hizmeti sunuyoruz . Go Kart pistimiz Anadolu yakasının merkezi ve bilinen konumu, Kozyatagı E5 üzerinde icerenkoy Carrefour, avm hal yolu giriş kapısında sabah 10:00, akşam 24:00 saatleri arası hizmet vermektedir. Aras karting – Gokart Tesisimizde 12 adet 200cc Go Kart aracı bulunmaktadır. Amb timing sistem ve scoreboard ile, zaman Ölçme sistemimiz, yaris sonuclarini dokum olarak verir. 100 lux aydinlatma ile sahamız gece geç saatlerde bile gündüz ışığı ortamındadır.
Tesisimizde çocuklarınız için de, bir çok eğlenceli ekipman mevcuttur. GO KART keyfi boyunca, 80 kişi kapasiteli Cafemiz kahvaltı ve Öğle yemeği hizmeti sunabilmektedir. Menümüzde bulunan kahvaltı tabağı, menemen, omlet, kÖfte, tavuk ızgara, sosis vb. her tür sıcak soğuk içecek ile ARAS KARTING CAFE hizmetinizdedir.
Ayrica profesyonel fotoğraf çekimi ile Go Kart deneyiminizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Talep etmeniz halinde fotoğraflarınız ve videonuz, pistimizin facebook sayfasında yayınlanmaktadır. Kask a monte edilmi? Onboard camera ( Action camera ) ile go kart sürüşünüzü HD kalitesinde video klip olarak kayda alıyoruz. Gokart organizasyonu ve etkinlikler için gerekli her türlü ekipmana sahip olan ARAS KARTING, siz motor sporu severlere hizmet vermeyi beklemektedir.
Tesisimiz, olası bir probleme karşı, mali mesuliyet sigortası ile gokart severleri ve organizasyon düzenleyen isletmeyi risklerden korumaktadır. Aras Global, SODIKART ve ITAKA LASTİKLERİ TÜRKİYE DİSTÜRÜBİTÖRÜ olarak, başta karting ( go kart – rental karting satış servisi) araçları ve yedek parçaları olmak üzere, racing go-kartlar, yarış tulumları, rental gokart lastikleri tedariki alanında hizmet vermektedir. Aynı zamanda talep edenlere dış ticaret konusunda (tüm sektörler için) profesyonel danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.